Zajímá mě e-book

Žena, která toužila po vztahu

Cítíte se NENAPLNĚNÁ protože již tolik let nemůžete najít VZTAH, po kterém tolik toužíte? 

Vždy máte pocit, že onen pověstný, váš VYTOUŽENÝ VZTAH se vám  PŘIBLÍŽIL, ale nakonec se vždy zklamete?

Už ani nedoufáte. Sice víte, co chcete, ale už tušíte, že to nikdy nedostanete. Na každého muže se díváte nedůvěřivě. Pečlivě analyzujete jeho chování, ale jste zmatená. Nevíte, co si o jeho chování myslet?  

Dávat vztahu šance nebo raději vzít nohy na ramena?

Spolu to vyřešíme! 🙂

 

Neustále mi chodí životní příběhy, které mají mnoho společného:

„Nemám problém se seznámit, najdu muže, který mi je sympatický. Věnuji mu svůj čas. Už si v duchu maluji, jak budeme spolu bydlet a posouvat náš vztah dál, ale pak se jednoho dne probudím a uvědomím si, že se spolu vídáme dva roky a neznám ani jednoho jeho kamaráda a o jeho rodině si můžu nechat jenom zdát. Dojde mi, že já to celé vnímala jako vztah a on zjevně ne. Cítím se pak opravdu hrozně. Jak to poznám dřív?“

„Muži jsou matoucí. Muž, se kterým jsem se dlouho vídala mi říkal, že hledá vztah, ale vůbec se podle toho nechoval. Je z toho vidět, že na slova se nedá vždy spolehnout. Jak poznám skutečné úmysly muže dříve, než mi utečou cenné roky?“

Ráda se o své poznatky podělím.

Poradila bych ze začátku nic nebrat definitivně a pečlivě pozorovat chování muže. To vám prozradí nejvíc. Mnohdy mají v sobě zmatek i samotní muži. Něco si namlouvají, ale realita je jinde. Jeho chování má vždy největší vypovídající hodnotu. Sliby jsou chyby, slova snesou všechno, ale činy jsou jako pohár pravdy, který vše odhalí.

Je často zábava všechny na první pohled ukryté pravdy objevovat. 🙂

Vybudovala jsem si krásný, harmonický vztah, ve kterém jsem moc šťastná a spokojená, stejně jako mnoho žen v mém okolí. Teď se s vámi chci podělit, jak jsme to dokázaly.

Dneska je to takto skvělé, mám lásku, po které jsem toužila, ALE nebylo tomu tak vždycky. Dříve jsem trávila mnoho dnů, nocí pláčem, přemýšlela jsem nad tím, proč mám takovou smůlu, co je se mnou špatně, že už mě nic hezkého nepotká. Mým hlavním tématem s kamarádkami bylo, jak jsme osamocené, jak jsou muži špatní a jak je vlastně nechceme (co nám ostatně zbývalo, abychom se udržely alespoň trochu tvář).

Nebyla to však pravda, věděla jsem to já, věděly to i mé kamarádky. Dnes když se podívám vedle sebe, vidím muže, kterého jsem chtěla vždy vidět. Ještě před 9 lety by se mi nic takového nestalo. Pak jsem ale objevila systém, který mi umožnil pochopit fungování lásky, způsob efektivní komunikace s muži a  to jak je neúmyslně zraňuji a tím vše kazím. Chci vás naučit jak na to.

Co se v e-booku dozvíte a naučíte:

 • Systematicky strukturované kapitoly pro pochopení toho,
  • Podle čeho si muži vybírají ženu?
  • Proč muži skrývají své úmysly?
  • Jak podle jeho chování poznám, jaké má se mnou úmysly?
  • Jaké formulace muži využívají ke zmatení žen?
  • A mnoho dalšího... 🙂
 • formát PDF (161 stran textů a obrázků ve formátu PDF, velikosti papíru B5 (ISO) pro snadné čtení na počítači)

Cena tohoto e-booku je 319 Kč 499 Kč  včetně DPH. Vím, že mnoho knížek tohoto typu stojí i více, ale přála jsem si, aby si ji mohl koupit opravdu každý. I kdyby pomohla jen jedinému člověku, budu z toho nesmírně šťastná. Neštěstí je všude kolem nás dost. Vědět, že někomu jiný pohled na problematiku lásky pomohl, mě hřeje u srdce.

Původně jsem žádnou knížku psát nechtěla. Ráda si s lidmi povídám a rozbírám všechno možné a nemožné, baví mě to. Když jsem ale když jsem viděla, že počet žen, které chtějí se mnou konzultovat své partnerské trable stále narůstá a jak jim můj pohled na věc a nasbírané zkušenosti pomáhají, rozhodla jsem se vše přehledně sepsat na jedno místo.

Pořídit si knížku je nezpochybnitelně výdaj, ale ve srovnání s cenou 1 konzultace s partnerskou poradkyní je to skutečně pouze zlomek ceny. Během 1 schůzky s poradkyní se však zdaleka nestihnou témata probrat do potřebné hloubky. Zde v knížce je vše přehledně sepsáno a můžete k daným tématům kdykoliv vrátit.

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma. Ano, je pravda, že některé z nich se dají najít v nejrůznějších knížkách, na internetu nebo vám je poví kamarádka. Sesbírala jsem informace z nejrůznějších zdrojů a přidala k tomu navíc vlastní zkušenosti a typické problémy z praxe. Výhoda této knížky je v tom, že je vše sepsáno přehledně na jednom místě. Ušetříte si tak spoustu hodin, dní a roků, které můžete věnovat něčemu plodnějšímu.

 

 • ANO
  Ano, chci poznat, jaké má se mnou muž úmysly.
 • ANO
  Objednávám si e-book Žena, která toužila po vztahu nyní za cenu 319 Kč vč. DPH.
 • ANO
  Překontroloval(a) jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především emailovou adresu, na kterou chci e-book zaslat.

Na ukázku (PDF) se můžete podívat zde

 

 • 14 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Co o trilogii řekly ostatní?

Je to fascinující! Přečetla jsem ji na jeden zátah a dokonce jsem zapomněla vyzvednou děti. Jak mi to letělo. Je to opravu krásná trilogie, k zamyšlení, pochopení, hluboká, ale i lehce přijatelná. Není v ní nic složitého a těžkého i když píšeš o hlubokých a niterných věcech. Čekala jsem poučování a jsou tu vhledy, čekala jsem moudra a jsou tu ukázané cesty. Pochopila jsem nebo možná si potvrdila své tušení, kde jsem já a kde je můj muž, jaký vztah máme a co je před námi. Děkuji ti za to.

Andrea Harok, projekt Ženy, které nestárnouwww.andreaharok.cz

Keby na recenziu neboli treba slová, tak napíšem ticho 🙂 Bolo to, čo som po prečítaní trilogie cítila Žiadne slová neboli dosť dobré na vyjadrenie. Pri čítaní som prešla všetkým, aj slza sa objavila, aj svetlo svietilo. Môžeš tú trilogii prečítať na jeden dych a asi ju aj prečítaš, lebo ťa vtiahne do seba. No môžeš a budeš sa k nej vracať viac krát. Buď si tým všetkým prešla (ako ja) a tak len nemo prikyvuješ alebo je to niečo, čo ti rozsvieti žiarovky v hlave a nájdeš odpovede. Ja nie som veľmi na premotivované reči, som optimistický realista a táto trilogie je presne to, čo je ideálnym koktejlom s tým najlepším pomerom prísad pre ženu, ktorá hľadá odpovede. Úžasné dielo - trefné, logické, zmysluplné, poučné , no proste úžasné. Ďakujem, že som si to mohla prečítať.

Erika Miháliková

Trilogii jsem přečetla jedním dechem, je krásná, poutavá a dokáže v mnohém otevřít ženám oči. Miluji příběhy a tak mě především zaujaly všechny příběhy v trilogii obsažené. Úplně jsem se přenesla na místa, o kterých si v nich psala a nechala se příběhy pohltit. Provázím lidi na cestě poznání vlastního života a proto Ti chci poděkovat za Tvoji práci, která ukazuje ženám, jak být sami sebou. Protože jedině žena ve svém středu dokáže prožít život v lásce a radosti a tuto lásku je třeba nejprve naleznout ve svém srdci. Vedu semináře pro ženy - Žena v prožitku, kde provázím ženy na cestě k sobě samým a miluji pozorovat jejich proměnu, kdy odkryjí ten závoj dogmat a naučených vzorců, o kterém píšeš a pochopí kým jsou a po čem opravdu ve svém životě touží i to, že "NENÍ VŠECHNO ZLATO, CO SE TŘPYTÍ."

Taraka Soleiwww.taraka.cz

Nejčastější dotazy:

 • Když zaplatím e-book, kdy mi dorazí?

E-book by měl dorazit do pár minut, nejpozději dalšího dne, kdy je platba připsána na náš účet. Někdy se email automaticky (závisí to dle individuálního nastavení poštovní schránky) zařadí do složky Promo akce, Spam nebo jiné, i to může být důvod proč e-book nevidíte.

 • Mohu si koupit tištěnou verzi?

Ne, v současnosti je k dispozici pouze elektronická verze knihy. Zatím neplánujeme tištěnou podobu z technických důvodů. E-book má pro čtenáře mnoho výhod jako je skladnost, diskrétnost, lehké vyhledávání tématu, co vás zajímá.

 • Je možné si e-book vytisknout?

Ano, máme s tím velmi dobré zkušenosti díky vysokému rozlišení e-booku. Některé čtenářky upřednostňují papírovou verzi, tak si doma e-book vytiskly a pochvalovaly si to.

 • Kdo napsal e-book?

Autorkou je J. K. FitzGerald, která na vlastní kůži prožila nejedno zklamání, trápení v lásce. Zlomovým okamžikem pro ni byla cesta do Asie, kde se setkala s místní léčitelkou, která ji zasvětila do tajů seznamování a udržování vztahů. Dnes se již věnuje poradenství v oblasti vztahů několik let. Více informací je zde.

 

Co o trilogii řekly ostatní?

 

 • Měla jsi před začátkem čtení trilogie o ní nějaké pochybnosti?
  • "Ne, vůbec. Trilogie měla být o vztazích a je o vztazích, lásce i strachu se vztahy spojený. Je velmi obsáhlá a téma mě samotnou velmi zajímalo. Považuji jej v životě za hodně důležité." (Jana Pokorná)
 • Splnila trilogie to, co slibovala? Jak?
  • "Trilogii jsem přečetla na 2 sezení. Dovede vtáhnout! I když jsem v jádru spíše racionální člověk, příběhy mi pomohly se vcítit do děje a pochopit myšlenky v trilogii ukazované. Asi se k ní budu v budoucnu vracet, abych si je připomněla. Děkuji ti za to." (Jana Pokorná)
 • Komu bys trilogii doporučila a proč?
  • "Trilogie je velmi poučná a doporučila bych ji všem ženám, které hledají odpovědi na otázky kolem vztahů a cítí se ve vztazích nejistě nebo nespokojeně a neví proč. Najdete v ní spoustu aha momentů, které vám ze spletitého bludiště mohou ukázat cestu ven." (Jana Pokorná)
 • "Je to fascinující! Přečetla jsem ji na jeden zátah a dokonce jsem zapomněla vyzvednou děti. Jak mi to letělo. Je to opravu krásná trilogie, k zamyšlení, pochopení, hluboká, ale i lehce přijatelná. Není v ní nic složitého a těžkého i když píšeš o hlubokých a niterných věcech. Čekala jsem poučování a jsou tu vhledy, čekala jsem moudra a jsou tu ukázané cesty. Pochopila jsem nebo možná si potvrdila své tušení, kde jsem já a kde je můj muž, jaký vztah máme a co je před námi. Děkuji ti za to." (Andrea Harok; projekt Ženy, které nestárnou, www.andreaharok.cz)
 • "Keby na recenziu neboli treba slová, tak napíšem ticho 🙂 Bolo to, čo som po prečítaní trilogie cítila. Žiadne slová neboli dosť dobré na vyjadrenie. Pri čítaní som prešla všetkým, aj slza sa objavila, aj svetlo svietilo. Môžeš tú trilogii prečítať na jeden dych a asi ju aj prečítaš, lebo ťa vtiahne do seba. No môžeš a budeš sa k nej vracať viac krát. Buď si tým všetkým prešla (ako ja) a tak len nemo prikyvuješ alebo je to niečo, čo ti rozsvieti žiarovky v hlave a nájdeš odpovede. Ja nie som veľmi na premotivované reči, som optimistický realista a táto trilogie je presne to, čo je ideálnym koktejlom s tým najlepším pomerom prísad pre ženu, ktorá hľadá odpovede. Úžasné dielo - trefné, logické, zmysluplné, poučné , no proste úžasné. Ďakujem, že som si to mohla prečítať." (Erika Miháliková)
 • "Trilogii jsem přečetla jedním dechem, je krásná, poutavá a dokáže v mnohém otevřít ženám oči. Miluji příběhy a tak mě především zaujaly všechny příběhy v knize obsažené. Úplně jsem se přenesla na místa, o kterých si v nich psala a nechala se příběhy pohltit. Provázím lidi na cestě poznání vlastního života a proto Ti chci poděkovat za Tvoji práci, která ukazuje ženám, jak být sami sebou. Protože jedině žena ve svém středu dokáže prožít život v lásce a radosti a tuto lásku je třeba nejprve naleznout ve svém srdci. Vedu semináře pro ženy - Žena v prožitku, kde provázím ženy na cestě k sobě samým a miluji pozorovat jejich proměnu, kdy odkryjí ten závoj dogmat a naučených vzorců, o kterém píšeš a pochopí kým jsou a po čem opravdu ve svém životě touží i to, že "NENÍ VŠECHNO ZLATO, CO SE TŘPYTÍ."" (Taraka Solei, www.taraka.cz)
 • "Veľmi kvalitné čítanie 🙂 . Posunulo ma to vpred. 🙂 Spisovatelka presne opísala situáciu chaosu. Scharakterizovala presnú štruktúru správania mužov na základe ich vnútorných blokov, limitov, naučeného sociálneho správania, výchovy. 🙂 Verím, že sa raz niečo v nich prelomí. :).EVOLÚCIU NIČ NEZASTAVÍ :)))" (Patrícia Kováčová)
 • "So záujmom som si prečítala trilogii a musím povedať, že som našla veľa častí, v ktorých som našla buď seba, alebo niekoho z môjho okolia. Myslím si, že je zaujímavo napísaný, pre lepšie pochopenie preložený rôznymi príbehmi. Ale hlavne je v ňom veľký kus pravdy, ktorá sa rokmi nemení. Odporúčam prečítať každej žene, ktorá začína svoj vzťah s mužom, alebo žene, ktoré nie je so svojím vzťahom na spokojná." (Gabik RemsikovaCestujeme za zážitkami, www.gabikaremsikova.sk)
 • "Celá trilogie je popretkávaná pútavými príbehmi a bájkami, ktoré krásne dokresľujú pointu jednotlivých kapitol. Na prvé prečítanie ju človek zhltne rýchlo, no určite je to trilogie, ku ktorej sa treba vrátiť viac krát a plne si uvedomiť jej posolstvo. Odporúčam všetkým ženám, ktoré veria tomu, že ich urobí šťastnými niekto iný (zvyčajne muž). Perfektne sú popísané tzv. fázy vzťahu. Pri nadvazovaní nového vzťahu je super uvedomiť si najma tú druhú fázu, kedy podľa mňa vačšina žien urobí presný opak toho, čo radí táto trilogie a o vzťah bohužiaľ hneď v začiatku prídu. Odporúčam a ďakujem, že som si ju mohla prečítať!" (Zuzana Dudrikovázakladateľka projektu Spolu nás baví svet, www.SpoluNasBaviSvet.sk)
 • "Žádné nudné poučování, příběh plný příběhů. Příběhů přinášejících hluboké uvědomění. Příběhů, které stojí za to si připomínat. Děkuju :)" (Michaela Paldusováwww.mluvimcesky.cz)
 • "Trilogii jsem přečetla za víkend. Je to krásné a čtivé vyprávění prokládané téměř pohádkovými příběhy, které se mi moc líbily. Spousta uvedených věcí mi vyvolala úsměv na tváři i pozvednutí obočí. A o čem to je? O rozložení rolí v ženském a mužském světě. O neztrácení sám sebe. O iniciativě a volnosti. O nálézání vlastního já. O tom, že čas je jediné bohatsví, které v životě máme. A pořekadlo: "Můžeš být nejkrásnější a nejšťavnatější avokádo na světě, ale stejně se najde někdo, kdo nejí avokáda." jsem si zapsala, abych ho měla neustále na očích a povědomí." (Daniela Vanečkováwww.danielavaneckova.cz)
 • "Použiji otázku z trilogie: "Jsi šťastná?" A má odpověď: "Ano, jsem. I když nemám vše, po čem toužím. Ale pochopila jsem principy popsané v trilogii, jen jsem si k nim musela dojít vlastním žitím. Možná bych něčemu dříve ani nebyla ochotná věřit, ale když člověk zažije, pochopí. Trilogie podává čtivou formou hluboké myšlenky a důležité životní postoje. Autorka ženy vybízí, aby daly v první řadě hodnotu samy sobě a s tímto vědomím komunikovali s muži. Nabádá k tomu, abychom daly na svou intuici, protože rozum se může mýlit, ale pocity jen málokdy. Trilogii bych doporučila všem ženám, které hledají, a nenacházejí toho pravého." (Eva Pospíchalová)

 

Co o knížce řekli ostatní?

So záujmom som si prečítala trilogii a musím povedať, že som našla veľa častí, v ktorých som našla buď seba, alebo niekoho z môjho okolia. Myslím si, že je zaujímavo napísaný, pre lepšie pochopenie preložený rôznymi príbehmi. Ale hlavne je v ňom veľký kus pravdy, ktorá sa rokmi nemení. Odporúčam prečítať každej žene, ktorá začína svoj vzťah s mužom, alebo žene, ktoré nie je so svojím vzťahom na spokojná.

Gabik RemsikovaCestujeme za zážitkami, www.gabikaremsikova.sk

Celá trilogie je popretkávaná pútavými príbehmi a bájkami, ktoré krásne dokresľujú pointu jednotlivých kapitol. Na prvé prečítanie ju človek zhltne rýchlo, no určite je to knižka, ku ktorej sa treba vrátiť viac krát a plne si uvedomiť jej posolstvo. Odporúčam všetkým ženám, ktoré veria tomu, že ich urobí šťastnými niekto iný (zvyčajne muž). Perfektne sú popísané tzv. fázy vzťahu. Pri nadväzovaní nového vzťahu je super uvedomiť si najmä tú druhú fázu, kedy podľa mňa väčšina žien urobí presný opak toho, čo radí táto trilogie a o vzťah bohužiaľ hneď v začiatku prídu. Odporúčam a ďakujem, že som si ju mohla prečítať!

Zuzana Dudrikovázakladateľka projektu Spolu nás baví svet, www.SpoluNasBaviSvet.sk

Trilogii jsem přečetla za víkend. Je to krásné a čtivé vyprávění prokládané téměř pohádkovými příběhy, které se mi moc líbily. Spousta uvedených věcí mi vyvolala úsměv na tváři i pozvednutí obočí. A o čem to je? O rozložení rolí v ženském a mužském světě. O neztrácení sám sebe. O iniciativě a volnosti. O nálézání vlastního já. O tom, že čas je jediné bohatsví, které v životě máme. A pořekadlo: "Můžeš být nejkrásnější a nejšťavnatější avokádo na světě, ale stejně se najde někdo, kdo nejí avokáda." jsem si zapsala, abych ho měla neustále na očích a povědomí.

Daniela Vanečkováwww.danielavaneckova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na tozvladneme@jkfitzgerald.cz.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.