Můj příběh

"Miluji lásku a vše kolem ní. Mým posláním je vnést lásku do našich životů ruku v ruce s harmonickými vztahy a štěstím, které si zasloužíme."

Jak to vše začalo?

Léta jsem žila v jedné velké iluzi. Byla jsem vyčerpaná a nevěděla jsem proč. Když se mě někdo zeptal, proč jsem smutná, nevěděla jsem. Nevěděla jsem důvod mého trápení a pocitu ztracenosti. Měla jsem všechno. Na prsteníčku zásnubní prsten, dobrou práci, koníčky, co mě baví, ale něco mi přeci jenom chybělo. Snažila jsem se rozptýlit. Navštěvovala jsem hodiny jógy, kde jsem přišla na jiné myšlenky a cítila se chvilku šťastná, ale pak se ten pocit stejně vrátil.

Neřešila jsem příčinu, ale pouze následky.

Jak však můžu řešit příčinu, když je přede mnou zahalena tajemným závojem, skrytá v nejtemnější mlze? Jednoho dne, když jsem vyrazila do Asie za místní proslulou léčitelkou, měla jasno. Veškeré mé soužení pocházelo z nerovnováhy v lásce. Byla jsem s nepasujícím mužem a měla jsem v sobě zmatek. Zasvětila mě do tajů lásky, jak poznat kdo je pro nás ten pravý, jak porozumět rozdílům mezi ženami a muži, jak s ním komunikovat?

 

Přeji ať moudra proslulé léčitelky projasní vaše životy.

Hodně štěstí.