+ DÁREK ZDARMA MAPA NA CESTU LÁSKY

Kniha, kterou nedáte z ruky

Kniha je o partnerských vztazích, o jejich budování a udržení. Už máte dost veškerého trápení v lásce lemované slzami? Je čas tomu říct dost! Není důvod být nešťastné, život je na to příliš krátký.

  • Jaké jsou fáze vztahu, jaká úskalí v každé fázi ženu čekají?
  • Z čeho vychází náš strach v lásce? Jak si s ním poradit?
  • Respektujete přirozený vývoj vztahu nebo se ženete za rychlým dosažení cílové čáry?
  • Působíte pro muže jako magnet, nebo je od sebe nevědomky odháníte?

Co o trilogii řekly čtenářky?

Je to fascinující! Přečetla jsem ji na jeden zátah a dokonce jsem zapomněla vyzvednou děti. Jak mi to letělo. Je to opravu krásná trilogie, k zamyšlení, pochopení, hluboká, ale i lehce přijatelná. Není v ní nic složitého a těžkého i když píšeš o hlubokých a niterných věcech. Čekala jsem poučování a jsou tu vhledy, čekala jsem moudra a jsou tu ukázané cesty. Pochopila jsem nebo možná si potvrdila své tušení, kde jsem já a kde je můj muž, jaký vztah máme a co je před námi. Děkuji ti za to.

Andrea Harok, projekt Ženy, které nestárnouwww.andreaharok.cz

Trilogii jsem přečetla jedním dechem, je krásná, poutavá a dokáže v mnohém otevřít ženám oči. Miluji příběhy a tak mě především zaujaly všechny příběhy v trilogii obsažené. Úplně jsem se přenesla na místa, o kterých si v nich psala a nechala se příběhy pohltit. Provázím lidi na cestě poznání vlastního života a proto Ti chci poděkovat za Tvoji práci, která ukazuje ženám, jak být sami sebou. Protože jedině žena ve svém středu dokáže prožít život v lásce a radosti a tuto lásku je třeba nejprve naleznout ve svém srdci. Vedu semináře pro ženy - Žena v prožitku, kde provázím ženy na cestě k sobě samým a miluji pozorovat jejich proměnu, kdy odkryjí ten závoj dogmat a naučených vzorců, o kterém píšeš a pochopí kým jsou a po čem opravdu ve svém životě touží i to, že "NENÍ VŠECHNO ZLATO, CO SE TŘPYTÍ."

Taraka Soleiwww.taraka.cz

So záujmom som si prečítala trilogii a musím povedať, že som našla veľa častí, v ktorých som našla buď seba, alebo niekoho z môjho okolia. Myslím si, že je zaujímavo napísaný, pre lepšie pochopenie preložený rôznymi príbehmi. Ale hlavne je v ňom veľký kus pravdy, ktorá sa rokmi nemení. Odporúčam prečítať každej žene, ktorá začína svoj vzťah s mužom, alebo žene, ktoré nie je so svojím vzťahom na spokojná.

Gabik RemsikovaCestujeme za zážitkami, www.gabikaremsikova.sk

Žádné nudné poučování, příběh plný příběhů. Příběhů přinášejících hluboké uvědomění. Příběhů, které stojí za to si připomínat. Děkuju 🙂

Michaela Paldusováwww.mluvimcesky.cz

Trilogii jsem přečetla za víkend. Je to krásné a čtivé vyprávění prokládané téměř pohádkovými příběhy, které se mi moc líbily. Spousta uvedených věcí mi vyvolala úsměv na tváři i pozvednutí obočí. A o čem to je? O rozložení rolí v ženském a mužském světě. O neztrácení sám sebe. O iniciativě a volnosti. O nálézání vlastního já. O tom, že čas je jediné bohatsví, které v životě máme. A pořekadlo: "Můžeš být nejkrásnější a nejšťavnatější avokádo na světě, ale stejně se najde někdo, kdo nejí avokáda." jsem si zapsala, abych ho měla neustále na očích a povědomí.

Daniela Vanečkováwww.danielavaneckova.cz

Použiji otázku z trilogie: "Jsi šťastná?" A má odpověď: "Ano, jsem. I když nemám vše, po čem toužím. Ale pochopila jsem principy popsané v trilogie, jen jsem si k nim musela dojít vlastním žitím. Možná bych něčemu dříve ani nebyla ochotná věřit, ale když člověk zažije, pochopí. Trilogie podává čtivou formou hluboké myšlenky a důležité životní postoje. Autorka ženy vybízí, aby daly v první řadě hodnotu samy sobě a s tímto vědomím komunikovali s muži. Nabádá k tomu, abychom daly na svou intuici, protože rozum se může mýlit, ale pocity jen málokdy. Trilogii bych doporučila všem ženám, které hledají, a nenacházejí toho pravého.

Eva Pospíchalová

Keby na recenziu neboli treba slová, tak napíšem ticho 🙂 Bolo to, čo som po prečítaní trilogie cítila. Žiadne slová neboli dosť dobré na vyjadrenie. Pri čítaní som prešla všetkým, aj slza sa objavila, aj svetlo svietilo. Môžeš tú trilogii prečítať na jeden dych a asi ju aj prečítaš, lebo ťa vtiahne do seba. No môžeš a budeš sa k nej vracať viac krát. Buď si tým všetkým prešla (ako ja) a tak len nemo prikyvuješ alebo je to niečo, čo ti rozsvieti žiarovky v hlave a nájdeš odpovede. Ja nie som veľmi na premotivované reči, som optimistický realista a táto trilogie je presne to, čo je ideálnym koktejlom s tým najlepším pomerom prísad pre ženu, ktorá hľadá odpovede. Úžasné dielo - trefné, logické, zmysluplné, poučné , no proste úžasné. Ďakujem, že som si to mohla prečítať.

Erika Miháliková

Veľmi kvalitné čítanie 🙂 . Posunulo ma to vpred. 🙂 Spisovatelka presne opísala situáciu chaosu. Scharakterizovala presnú štruktúru správania mužov na základe ich vnútorných blokov, limitov, naučeného sociálneho správania, výchovy. 🙂 Verím, že sa raz niečo v nich prelomí 🙂 . EVOLÚCIU NIČ NEZASTAVÍ :)))

Patrícia Kováčová

Celá trilogie je popretkávaná pútavými príbehmi a bájkami, ktoré krásne dokresľujú pointu jednotlivých kapitol. Na prvé prečítanie ju človek zhltne rýchlo, no určite je to trilogie, ku ktorej sa treba vrátiť viac krát a plne si uvedomiť jej posolstvo. Odporúčam všetkým ženám, ktoré veria tomu, že ich urobí šťastnými niekto iný (zvyčajne muž). Perfektne sú popísané tzv. fázy vzťahu. Pri nadväzovaní nového vzťahu je super uvedomiť si najmä tú druhú fázu, kedy podľa mňa väčšina žien urobí presný opak toho, čo radí táto trilogie a o vzťah bohužiaľ hneď v začiatku prídu. Odporúčam a ďakujem, že som si ju mohla prečítať!

Zuzana Dudrikovázakladateľka projektu Spolu nás baví svet, www.SpoluNasBaviSvet.sk

Měla jsi před začátkem čtení trilogie o ní nějaké pochybnosti? Ne, vůbec. Trilogie měla být o vztazích a je o vztazích, lásce i strachu se vztahy spojený. Je velmi obsáhlá a téma mě samotnou velmi zajímalo. Považuji jej v životě za hodně důležité. Splnila trilogie to, co slibovala? Jak? Trilogii jsem přečetla na 2 sezení. Dovede vtáhnout! I když jsem v jádru spíše racionální člověk, příběhy mi pomohly se vcítit do děje a pochopit myšlenky v trilogii ukazované. Asi se k ní budu v budoucnu vracet, abych si je připomněla. Děkuji ti za to. Komu bys trilogii doporučila a proč? Trilogie je velmi poučná a doporučila bych ji všem ženám, které hledají odpovědi na otázky kolem vztahů a cítí se ve vztazích nejistě nebo nespokojeně a neví proč. Najdete v ní spoustu aha momentů, které vám ze spletitého bludiště mohou ukázat cestu ven.

Jana Pokorná